گروه مجلات آنلاین عصر ایران
خانهخواندنی هابهترین وعده های غذایی آماده برای نیروهای نظامی

بهترین وعده های غذایی آماده برای نیروهای نظامی

بهترین وعده های غذایی آماده برای نیروهای نظامی

مجله تصویری سلاح- بسته های غذایی مورد استفاده نیروی های نظامی در سراسر دنیا، تفاوت زیادی با وعده های مصرفی مردم عادی دارند. برای مثال دوام بالای آنها، عدم فساد در بازه های زمانی طولانی و قابلیت آماده سازی راحت از جمله فاکتورهای مهم برای تولید یک وعده غذای نظامی به شمار می روند. اما چه عاملی آنها را از یکدیگر متمایز می سازد؟ کیفیت خوب، مصرف آسان و یا طعم دلچسب؟ گفتنی است که وعده های غذایی آماده نظامی به واسطه طعم فوق العاده شناخته نمی شوند و اغلب با آنچه که ما تصور می کنیم بسیار تفاوت دارند.

خوشبختانه طعم بسته های غذایی آماده ارتش طی سالیان سال دستخوش تغییرات مثبت شده و روندی رو به بهبود را طی کرده است. امروزه اگر یکی از این بسته ها را در محیط های جنگی یا نظامی باز کنید، با یکی از محتویاتی که در ادامه معرفی می شوند رو به رو خواهید شد. اما به راستی بهترین وعده غذایی آماده برای یک نیروی نظامی چیست؟ با ما همراه باشید تا نگاهی به 6 مورد از آنها داشته باشیم.

شماره 6؛ چیلی به همراه لوبیا

چیلی یک غذای تند است که معمولا با استفاده از فلفل های چیلی، گوشت، لوبیا و گوجه فرنگی پخته می شود. بسته به انتخاب آشپز ممکن است این وعده غذایی شامل سیر، پیاز و یا زیره سبز نیز باشد. چیلی به همراه لوبیا در رتبه آخر از بهترین غذاهای آماده نظامی جای می گیرد، دلیل آن هم می تواند طعم تند باشد که شاید مورد پسند هر کسی واقع نشود.

 

شماره 5؛ سوسیس به همراه پنیر چدار

هرچند که این مورد جز غذاهای محبوب آمریکایی ها هنگام صرف صبحانه است، اما یکی از بهترین وعده های آماده برای نیروهای نظامی نیز به شمار می رود. سوسیس در بسته های غذای آماده مخصوص ارتش، غالبا به همراه تردک (گونه ای فرآورده های غذایی تنوری ترد که از خمیر آرد غلات تهیه می شود)، پنیر چدار و سس افرا عرضه می شود و از نظر طعم تا اندازه زیادی توانسته نیروهای نظامی را نسبت به مصرف متقاعد سازد.

 

شماره 4؛ تورتلینی پنیری

یکی از محبوب ترین غذاهای آماده نظامی، تورتلینی پنیری است. تورتلینی نوعی پاستای حلقه ای و مغر دار ایتالیایی است که داخل آن با مواد مختلفی پر می شود. بسیاری از نیروهای نظامی این غذا را یکی از خوش طعم ترین وعده های آماده ای می دانند که تاکنون تولید شده است. البته باید کمی گرم شود تا طعمی دلچسب تر را ارائه دهد. بسته به شرکت تولید کننده ممکن است این وعده غذایی شامل تکه های میوه، کره بادام زمینی و تردک نیز باشد. همچنین مقداری سس تند نیز به قسمت فوقانی تورتلینی افزوده می شود که مصرف آن وابسته به سلیقه فردی خواهد بود.

 

شماره 3؛ راویولی گوشت گاو

راویولی یک غذای ایتالیایی متشکل از پاستای بالشتی شکل کوچک و مغز پر است که اغلب در بسته های غذایی آماده توسط گوشت گاو پر می شود. این وعده غذایی بیشتر همراه با پنیر، خامه، سبزیجات و سس گوجه فرنگی سرو شده و توصیه می شود که حتما مقداری حرارت داده شود.

 

شماره 2؛ گوشت قلقلی به همراه سس مارینارا

ترکیب گوشت چرخ کرده، پیاز و سس مارینارا (همان سس گوجه که با استفاده از گوجه فرنگی، سیر، سبزیجات و پیاز تهیه می شود)، دومین غذای آماده محبوب نیروهای نظامی است.

 

شماره 1؛ چیلی و ماکارونی

چیلی و ماکارونی رتبه نخست بهترین غذاهای آماده نظامی را به خود اختصاص می دهد. محتویات اصلی این وعده فلفل چیلی، ماکارونی و مخلفات معمول همراه آن مانند پنیر است. در کنار بعضی از بسته های چیلی و ماکارونی، قهوه نیز عرضه می شود که بسیار مورد پسند نیروهای نظامی واقع شده است.

مطالب مجله تصویری سلاح را در این لینک دنبال کنید.

اشتراک گذاری با :
امتیاز به این نوشته
بدون نظر

متاسفانه فرم اظهار نظر در حال حاضر بسته می باشد