گروه مجلات آنلاین عصر ایران
خانهتجهیزات جانبیکماندو ریدر؛ محصولی به احترام نیروهای نظامی با استفاده از ماده پیشرفته کربوناکس(+عکس)

کماندو ریدر؛ محصولی به احترام نیروهای نظامی با استفاده از ماده پیشرفته کربوناکس(+عکس)

کماندو ریدر؛ محصولی به احترام نیروهای نظامی با استفاده از ماده پیشرفته کربوناکس(+عکس)

مجله تصویری سلاح سری کماندو ساعت های شرکت لومیناکس برای ادای احترام به واحدهای نظامی در سراسر جهان طراحی شده اند. این سری توسط آندرا میکلی، کارشناس نظامی و انتظامی، توسعه یافته و برآورده کردن نیازهای نیروی های نظامی حرفه ای، ماموران پلیس و همچنین افراد ماجراجو که در پی یک ساعت قابل اعتماد، چند کاره و بادوام هستند را هدف قرار داده است.

عضو جدید این خانواده که به نام کماندو ریدر شناخته می شود تمام جزئیاتی که شرکت لومیناکس به خاطر آنها مشهور است شامل سرسختی، شب تابی، مقاومت قابل توجه در برابر آب، خوانا بودن با صفحه ای به رنگ شن، اعداد به سبک نظامی و زمان نظامی را ترکیب می کند.

ساعت کماندو ریدر از یک قاب 46 میلیمتری همراه با زه دایره ای، هر دو از جنس کربوناکس، سود می برد که آن را به ساعتی مقاوم در برابر ضربات مختلف تبدیل می کند. حلقه ای سبز با نشانگرهای قطب نما دور صفحه ساعت را فرا گرفته است. کماندو ریدر تا عمق 200 متر در برابر آب مقاوم است و کریستال یاقوت کبود با پوشش ضد بازتابش آن تقریبا غیر ممکن است که دچار خراش شود.

گفتنی است کربوناکس نامی است که کمپانی لومیناکس از آن برای اشاره به ماده اصلی بخشی از قسمت های ساعت های خود استفاده می کند. کربوناکس از پودر کربن شکل گرفته که 6 برابر سبک تر از فولاد و 3 برابر از تیتانیوم نیز سبک تر است. در عین حال مقاومت بالایی به عنوان یک ماده غیرفلزی ارائه می دهد. همچنین ضد حساسیت و ضد مغناطیس است.

ساعت 24 ساعته روی صفحه کماندو ریدر به کاربر این امکان را می دهد تا از زمان نظامی یا یک منطقه زمانی دوم آگاه شود. موتور سوئیسی روندا نیز از ارائه عملکرد درست همه چیز اطمینان حاصل می کند.

دو عقربه اصلی نشان دهنده زمان، نشان دهنده اعداد و قسمت بالای زه دایره ای ساعت شب نما هستند و تا 25 سال می توانند این عملکرد خود را حفظ کنند. کماندو ریدر 90 گرم وزن دارد و با بند سیلیکونی در دو رنگ سبز و سیاه با قیمت 595 دلار عرضه شده است.

ترجمه: محمدمهدی حیدرپور

اشتراک گذاری با :
امتیاز به این نوشته
بدون نظر

متاسفانه فرم اظهار نظر در حال حاضر بسته می باشد