گروه مجلات آنلاین عصر ایران
خانهتجهیزات جانبیبهترین ساعت های تاکتیکی بازار

بهترین ساعت های تاکتیکی بازار

بهترین ساعت های تاکتیکی بازار

مجله تصویری سلاح- در دنیای پیشرفته امروز شما به عنوان یک کاربر ساده هم می‌توانید برای سنجش زمان از یک دستگاه ساعت تاکتیکی استفاده کنید تا زمانی که گوشی هوشمند شما باتری ندارد،‌ لپ‌تاپ شما کار نمی‌کند و ساعت‌های دیجیتالی مبتنی بر گیرنده GPS نمی‌توانند به ماهواره متصل شوند، قابلیت‌های مورد نیاز خود را در اختیار بگیرید.

انتخاب یک ساعت مچی نظامی برای کاربران عمومی کار آسانی به نظر نمی‌رسد و می‌بایست در خرید آن به جز شکل ظاهری دیگر امکانات مربوطه را هم مورد توجه قرار داد. ساعت‌های نظامی تاکتیکی معمولا باتری با طول عمر بالا دارند و با پنل‌های خورشیدی هم انرژی مورد نیاز خود را دریافت می‌کنند. در مقابل هرگونه آسیب احتمالی مقاوم هستند و با بالاترین سطح دقت زمان را نشان می‌دهند. در اینجا لیست برترین ساعت‌های نظامی تاکتیکی موجود در بازار آورده شده است که شما به عنوان کاربر عمومی می‌توانید آنها را خریداری کنید.

ساعت مچی Timex Expedition Line

1

برای آن دسته از کاربرانی که قصد دارند ساعت‌های مچی سطح پایین خریداری کنند، سری محصولات Expedition بهترین گزینه محسوب می‌شود و قیمت آن از هزینه یک شام در رستوران هم کمتر است. در این ساعت مچی سه حسگر به کار گرفته شده و البته استانداردهای نظامی در آن لحاظ شده است. این ساعت مچی 44 دلار قیمت دارد.

ساعت مچی GShock GA100-1A1 Big Combi

2

اگر شکل ظاهری ساعت تاکتیکی که قرار است خریداری کنید اهمیت چندانی نداشته باشد این بهترین گزینه محسوب می‌شود. سیستم ضدشوک، سیستم تنظیم کننده کرونوس، تقویم خودکار و … از قابلیت‌های این ساعت مچی محسوب می‌شود و استانداردهای نظامی در آن لحاظ شده است. قیمت این ساعت 68 دلار است.

ساعت مچی Seiko SNE331 Sport

3

شکل ظاهری این ساعت مچی اسپورت است و صفحه بزرگ 43 میلیمتری آن قابلیت‌های فراوان را ارایه می‌دهد. دور شیشه ساعت یک قاب فولادی تعبیه شده است که آن را ضدضربه می‌کند. شرکت ژاپنی سازنده ساعت مذکور بدنه این محصول را بسیار قوی ساخته و قابلیت‌های ضدآب را در آن به کار برده است. این ساعت مچی 107 دلار قیمت دارد.

ساعت مچی Blackhawk Advanced Field Operator

4

این محصول را می‌توان یکی از شاهکارهای مهندسی دانست. این ساعت مچی دقت بسیار بالایی دارد و از مهم‌ترین قابلیت‌های آن می‌توان به سیستم ضدآب و ضدگردوغبار اشاره کرد. بدنه ساعت از فولاد 316L ساخته شده است و قرار گرفتن در محیط شور هیچ مشکلی برای آن ایجاد نمی‌کند. این ساعت مچی 140 دلار قیمت دارد.

ساعت مچی 5.11 Tactical Field Ops Watch

5

شرکت 5.11 همواره بهترین ساعت‌های مچی را تولید می‌کند و در این میان Field Ops هم مستثنی نیست. سیستم تقویم هوشمند خودکار در این ساعت بسیار کاربرد دارد و انواع مختلف سیستم‌های اندازه‌گیری برای آن در نظر گرفته شده است. بدنه ساعت از جنس پلی‌کربنات ساخته شده است و شیشه آن کریستال معدنی است. این ساعت 183 دلار قیمت دارد.

ساعت مچی G-Shock Mudmaster Series

6

این ساعت مچی در اصل برای سربازانی ساخته شد که در مانورهای زمینی شرکت می‌کردند و البته سیستم داخلی آن به گونه‌ای بود که با شرایط جنگلی و بیابانی هم سازگاری داشت. هم‌اکنون شما می‌توانید از آن در زندگی روزمره، فضای کاری، بازی‌های ورزشی و … استفاده کنید. این ساعت مقاوم 189 دلار قیمت دارد.

ساعت مچی Casio PRW-2500R-1CR Pro Trek Tough Solar

7

با انتخاب این ساعت مچی تاکتیکی می‌توانید یکی از تجهیزات اصلی سربازان نظامی را در اختیار داشته باشید. این محصول سیستم زمان‌سنج اتمی، نمودار مخصوص جز و مد، سیستم زمانبندی هشدار دهنده، و سیستم هوشمند تنظیم زمانبندی برحسب منطقه جغرافیایی دارد و با قیمت 190 دلار فروخته می‌شود.

ساعت مچی G-Shock Rangeman Series

8

در عرصه ساعت‌های تاکتیکی نظامی این محصول را می‌توان یکی از بهترین انواع ساعت‌های مچی دیجیتالی دانست. این ساعت مچی در یکی از زیرمجموعه‌های شرکت کاسیو ساخته شده است که از مهم‌ترین قابلیت آن می‌توان به پنل خورشیدی، شیشه نشکن و حسگر سه‌گانه ارتفاع‌سنج، فشارسنچ و قطب‌نما اشاره کرد. قیمت این ساعت مچی 300 دلار است.

ساعت مچی Suunto X-Lander Military Watch

9

شرکت Suunto به صورت تخصصی در زمینه ساعت‌های تاکتیکی فعالیت نمی‌کند و با این وجود محصول مذکور را به بهترین شکل ساخته است. این ساعت مچی دماسنج دارد و حسگر سه‌گانه ارتفاع‌سنج، فشارسنچ و قطب‌نما در آن به کار گرته شده است. قیمت این محصول 350 دلار است.

ساعت مچی Luminox EVO Navy SEAL 3067

این محصول را می‌توان یکی از بهترین ساعت‌های تاکتیکی ضدآب دانست. برای این ساعت مچی از استاندارد Navy SEAL استفاده شده است و 375 دلار قیمت دارد.

10

اشتراک گذاری با :
امتیاز به این نوشته
بدون نظر

متاسفانه فرم اظهار نظر در حال حاضر بسته می باشد