گروه مجلات آنلاین عصر ایران
خانهخواندنی هانیروهای مسلح آمریکا؛ از فرشته برفی تا 498 میلیون دلار کوکائین!

نیروهای مسلح آمریکا؛ از فرشته برفی تا 498 میلیون دلار کوکائین!

نیروهای مسلح آمریکا؛ از فرشته برفی تا 498 میلیون دلار کوکائین!

مجله تصویری سلاح- عکاسی نظامی یکی از حوزه های فعالیت عکاسان در نیروهای مسلح آمریکا است که به منظور استفاده های گوناگون از تهیه گزارش ها گرفته تا تبلیغات، انجام می شود. برای امروز لیستی از تصاویر منتخب در پنج گروه شامل ارتش، نیروی دریایی، نیروی هوایی، سپاه تفنگداران دریایی و گارد ساحلی را مشاهده خواهیم کرد که در نظرسنجی ها بیشترین میزان اقبال مخاطبین را به خود اختصاص داده اند.

نیروی دریایی:

در تصویر زیر دریانوردان ناو هواپیمابر یواس‌اس دوایت آیزنهاور دیده می شوند که روی عرشه پرواز این ناو به شکلی شبیه یک فرشته برفی دراز کشیده اند.

 

یکی از نظامیان در حال عبور از یک گودال پر شده با گل. تصویر هنگام برگزاری دوره استقامت در مرکز آموزش نظامی جنگلی در جزیره اوکیناوا ژاپن ثبت شده است.

 

نمایی زیبا از کشتی تهاجمی دوزیست (یو اس اس Makin Island (LHD-8 هنگام حرکت روی آب

 

 تیم چترباز نیروی دریایی آمریکا در حال پرش از هواپیمای ترابری نظامی لاکهید C-130 هرکولس. این عکس در آسمان میسیسیپی ثبت شده است.

 

یک خدمه هوایی نیروی دریایی که دو سگ را از مدرسه ابتدایی Houston’s Pine Forest نجات داده است؛ پناهگاهی که پس از توفند هاروی و پیشروی آب، نیازمند تخلیه کامل بود.

 

ناوهای هواپیمابر یو اس اس نیمیتز، یو اس اس رونالد ریگان و یو اس اس تئودور روزولت به همراه گروه های ضربت آنها در اقیانوس آرام .

 

یک ملوان در حال ارسال علامت راه اندازی جنگنده مافوق صوت و چند منظوره بوئینگ F/A-18E  سوپر هورنت از عرشه پرواز یو اس اس ریگان.

 

ناو هواپیمابر جدید یو اس اس جرالد. آر فور در حال گذر از اقیانوس اطلس.

 

ارتش:

یکی از اعضای گرین برت (نیروهای ویژه آمریکا) در حال نظارت بر امنیت آموزش تاکتیکی یگان ارتشی در حوزه سرشماری فورت کارسون، کلرادو.

 

یک بالگرد چند منظوره سیکورسکی UH-60 بلک هاوک در بیابان موهاوی در مرکز آموزش ملی فورت ایروین کالیفرنیا

 

یکی از تک تیراندازان و سربازان پیاده نظام ارتش آمریکا در پایگاه یگان مشترک مک گوار در نیوجرسی

 

نیروهای چترباز در حال اجرای پرش هالیوودی در پایگاه شکاری المندورف-ریچاردسن. به این پرش هالیوودی گفته می شود زیرا چتربازان تنها یک چتر نجات در اختیار دارند.

 

سربازان و دانشجویان دانشکده افسری ارتش آمریکا در حال آماده سازی برای یک تمرین آتش زنده در کمپ گریلینگ، میشیگان

 

سربازان در حال حفظ امنیت یک هدف بر فراز کوه در مرکز آموزش ملی فورت ایروین

 

یک نیروی چترباز از تیم نبرد تشکیلات هوابرد 173rd که چتر نجات خود را پس از فرود جمع آوری می کند.

 

نیروهای چترباز ارتش آمریکا در حال اجرای یک عملیات هوابرد از هواپیمای ترابری نظامی لاکهید C-130 هرکولس در شهر پوردنونه ایتالیا

 

نیروی هوایی:

خلبان ارشد از اسکادران سوخت گیری هوایی 91st، در حال آماده سازی برای برقراری ارتباط با بوئینگ C-17 گلوبمستر 3 طی یک عملیات سوخت گیری هوایی بر فراز جنوب شرقی آمریکا

 

مربیان گروه نخست پشتیبانی عملیات ویژه در حال پرش از هواگرد لاکهید MC-130H متعلق به پانزدهمین اسکادران عملیات های ویژه بر فراز شمال غربی فلوریدا

 

یکی از اپراتورهای واحد 340 ام نگه داری و تعمیر هواپیما در حال تنظیم دریچه هواپیمای سوخت رسان بوئینگ KC-135 استراتوتانکر پیش از پرواز در پایگاه هوایی العدید قطر.

 

لاکهید مارتین C-130J سوپر هرکولس در شرق آفریقا

 

سربازان برای یک هواگرد تهاجمی فیرچایلد ریپابلیک A-10 تاندربولت 2 طی پرواز آزمایشی در محدوده آموزشی و آزمایشی نوادا  دست تکان می دهند.

 

 رئیس خدمه 62 امین اسکادران تعمیر و نگه داری هواپیما که در پایگاه شکاری لوئیس-مک‌کرود واقع در شهر تاکوما ایالت واشینگتن، موتور بوئینگ C-17 گلوبمستر 3 را بررسی می کند.

 

یکی از خدمه های واحد چهل و یکم تعمیر و نگه داری بالگرد در حال انجام بازبینی پس از پرواز روی بالگرد سیکورسکی  HH-60G پیو هاوک در پایگاه نیروی هوایی مودی

 

یک تکاور هوایی از هفتمین اسکادران عملیات های ویژه در حال شلیک با تیربار سنگین کالیبر .50 از تیلت روتور بل بوئینگ V-22 آسپری طی پرواز در نزدیکی جنوب انگلستان

 

رئیس خدمه 374 امین اسکادران تعمیر و نگه داری هواپیما در حال قدم زنی در خط پرواز لاکهید مارتین C-130J سوپر هرکولس در پایگاه هوایی یاکوتا ژاپن

 

سپاه تفنگداران دریایی:

رئیس خدمه اسکادران 167 بالگرد حمله دریایی سبک در حال بررسی منطقه فرود از داخل بالگرد بل UH-1Y ونوم طی یک عملیات آموزشی در فرودگاه مارین کروپس اوگزیلیری لندینگ بوگ در کارولینای شمالی.

 

تفنگداران دریایی در حال همکاری با دریانوردان III MEF که دو بالگرد بل UH-1Y ونوم و بل AH-1Z وایپر را در اطراف کوه فوجی در ژاپن هدایت می کنند.

 

یک تفنگدار دریایی از یازدهمین واحد هیئت اعزامی سپاه تفنگداران دریایی در حال شلیک یک هویتزر M777 طی ماموریتی در شمال سوریه.

 

سپاه تفنگداران دریایی در حال شلیک هویتزر M777-A2 در شمال سوریه

 

تفنگداران دریایی عضوSpecial Purpose Marine Air-Ground Task Force-Crisis Response Africa، در حال خروج از تیلت روتور بل بوئینگ V-22 آسپری طی یک تمرین تهاجمی در  اسپانیا

 

مربی سگ های کار نظامی-همراه با یک سگ مالینوز بلژیکی که برای کشف مواد انفجاری آموزش دیده- در ساحل کمپ پایگاه تفنگداران دریایی پندلتن، کالیفرنیا

 

  شلیک توپ بدون لگد کارل گوستاف طی تمرینات آتش زنده در کمپ هانسن در ژاپن

 

یک سرباز از واحد 15 ام هیئت اعزامی سپاه تفنگداران دریایی، به توپی که توسط همسرش فرستاده شده و جنسیت فرزند آنها را نشان می دهد ضربه می زند.

 

تیلت روتور بل بوئینگ V-22 آسپری از اسکادران VMM-162، در حال نقل و انتقال تفنگداران دریایی از کشتی تهاجمی یو اس اس  Iwo Jimaطی یک تمرین نظامی در اقیانوس اطلس

 

گارد ساحلی:

گارد ساحلی یو اس سی جی سی پولار استار در حال شکاف یخسار جنوبگان در دریای راس.

 

اعضای گارد ساحلی گروه امداد و نجات در یخ حین آموزش در ایستگاه گارد ساحلی برلینگتون

 

گارد ساحلی USCGC Munro در حال عبور از زیر پل گلدن گیت به سوی منطقه خلیج سان‌فرانسیسکو

 

گارد ساحلی یواس‌سی‌جی‌سی همیلتون در حال پیاده سازی حدود 18.5 تن کوکائین به ارزش 498 میلیون دلار در قسمت شرقی اقیانوس آرام در بندر اورگلیدز فلوریدا.

مطالب مجله تصویری سلاح را در این لینک دنبال کنید.

اشتراک گذاری با :
امتیاز به این نوشته
بدون نظر

متاسفانه فرم اظهار نظر در حال حاضر بسته می باشد