گروه مجلات آنلاین عصر ایران
خانهخواندنی هااین ماستنگ آماده میدان نبرد است!

این ماستنگ آماده میدان نبرد است!

این ماستنگ آماده میدان نبرد است!

مجله تصویری سلاح براساس تحقیقات انجام شده در دنیای مد، هم اینک تم نظامی یکی از محبوب ترین گرایشات در دنیای طراحی را به خود اختصاص داده است. در ارائه توضیح مختصری برای تم نظامی می توان گفت هر گونه طراحی که به نوعی با نشانه های مرتبط با مفهوم نبرد، صنایع نظامی و نظامیان هم ردیف باشد دارای تم نظامی است. حال این طراحی طیف گسترده ای را شامل می شود که می توان از پوشاک تا لوازم جانبی تلفن همراه را برای آن متصور شد. برای امروز نیز مجله تصویری سلاح با یک تم نظامی در خدمت همراهان خود است. تمی که در آن یک ماستنگ با تیونینگی دیدنی از موسسه شخصی سازی “راش” قهرمان میدان نبرد خواهد بود.

راش بیش از 22 سال است که با بروزرسانی های خودرویی خود همواره مخاطبان را غافلگیر می کند؛ تیمی حرفه ای که با هدایت رهبر خود جک راش در میشیگان جادوگری های کم نظیری را به نمایش می گذارند. طبیعتا هنگامی که چنین تیمی خود را آماده تغییرات یک ماستنگ براساس یک تم نظامی می کند باید منتظر نتایجی استثنایی بود.

در این پروژه برای رنگ بدنه ماستنگ نسل ششم از سبز نظامی مات با کد 3M matte military green به همراه مشکی و بوردرهای زرد استفاده شده تا بالاترین هماهنگی بین قسمت های مختلف شکل بگیرد. استفاده از رنگ مشکی برای رینگ ها، گریل، بخش زیرین بامپر جلو و بخش خنک کننده آنالوگ هود موجب شکل گیری همخوانی جالبی بین قسمت های مختلف در نمای ظاهری شده است.

1

2

3

اما مامور ویژه راش برای حضور در میدان نبرد نیازمند قلب تپنده ای توانمند خواهد بود. در این بخش تیم جک راش موتور استاندارد ماستنگ را حذف نکرده بلکه با کار روی موتور استاندارد 4 سیلندر 2.3 لیتری اکوبوست توان خروجی را تا 511 اسب بخار افزایش داده و گشتاور مجموعه را نیز تا 465 نیوتن متر تضمین کرده است.  این میزان خورجی برای یک موتور 4 سیلندر کاملا ایده آل به نظر می رسد. وظیفه متوقف کردن این اسب سرکش برعهده سیستمی قابل اطمینان از برند برمبو با کالیپرهای 6 پیستونی در چرخ جلو و 4 پیستونی در چرخ عقب است. برای چرخ ها از رینگ 20 اینچی gloss black Vossen با کد محصول VPS-308s استفاده شده که با لاستیک پیرلی مجموعه ای بی نقص را پیش روی ما قرار داده است.

4

5

6

7

8

 

اشتراک گذاری با :
امتیاز به این نوشته
نظر
  • این چه ربطی به تجهیزات نظامی داره؟

    جولای 7, 2016
    • اول متنکه نوشنه این بر اساس تم نظامی تیونینگ شده. نوشته شده که کد رنگ متعلق به صنایع نظامیه. و روح ارتشی در شکل گیری اون دخیل بوده کلا عاشق این بودی بیای یه گیری بدی جایه اینکه از مطلب لذت ببری. به نظر من که خیلی هم خوب بود و تنوعی بوده تو این مطالب . ممنونم

      جولای 7, 2016