گروه مجلات آنلاین عصر ایران
خانهخواندنی هاجنگ داخلی آمریکا و تولد خلاقیت در پخت غذا!

جنگ داخلی آمریکا و تولد خلاقیت در پخت غذا!

جنگ داخلی آمریکا و تولد خلاقیت در پخت غذا!

مجله تصویری سلاح- دستور العمل پخت غذا طی دوران جنگ داخلی آمریکا اغلب شامل مواد اولیه ای بودند که مستقیما از مزارع ارگانیک تامین می شدند و گاها نیز تنوع بالایی داشتند. اما دلیل اصلی این تنوع که تا به امروز هم کاربرد خود را حفظ کرده است، چیزی نیست جز گرفتاری کل کشور در دام افسردگی پس از اتمام جنگ.

در واقع مردم به دنبال راهی بودند تا بتوانند به کمک آن ناراحتی و اضطراب خود را درمان کنند. بدین ترتیب آشپزی با منابع محدود ناشی از کمبود و قحطی شکلی تازه به خود گرفت و خلاقانه تر شد! در ادامه نگاهی به چندین مورد از پر مصرف ترین دستورهای پخت دوران جنگ داخلی آمریکا خواهیم داشت که همچنان نیز از محبوبیت کافی برخوردار هستند:

کیک مرغ

این غذا که به عنوان یک وعده دلچسب در اکثر کشورهای دنیا سرو می شود، ترکیبی از گوشت مرغ خرد شده و مخلوط با فلفل، دارچین، میخک و زنجبیل است. مجموع این محتویات داخل ظرف خوراک پزی ریخته شده و تا پخت کامل درون فر گذاشته می شود. این دستور به نظرتان آشنا می آید؟ بله شما در حال مصرف یکی از محبوب ترین غذاهای جنگ داخلی آمریکا هستید!

 

ماهی نمکی خرد شده

این مورد به عنوان یک غذای دریایی طرفداران خاص خود را خواهد داشت. ماهی نمکی خرد شده ترکیبی پخته از قطعات کوچک ماهی، نمک، سیب زمینی و در برخی از موارد شیر است که به صورت کیک سرو می شود و طعمی بسیار مدرن دارد. درست مانند آن که در یک رستوران گران قیمت نشسته و در حال خوردن غذایی امروزی مربوط به دوران جنگ داخلی آمریکا باشید.

 

تخم مرغ نمکی/ سرکه ای

همانطور که می دانید یکی از روش های نگه داری طولانی مدت مواد غذایی، سرکه و یا نمک انداختن آنها است. این همان متدی بود که مردم برای محافظت از تخم مرغ های خود طی مدت زمان جنگ استفاده می کردند. امروزه نیز شمار زیادی از مردم در سراسر دنیا در وعده های غذایی خود تخم مرغ های نمکی/ سرکه ای را سرو می کنند. گفتنی است که دستور پخت مذکور در اصل توسط مهاجران آلمانی به قاره آمریکا آورده شده بود.

 

پودینگ سریع

اگر تاکنون کنجکاو بوده اید که ترکیبی از آرد ذرت و آب چه مزه ای دارد، گزینه پیش روی شما یکی دیگر از غذاهای دوران جنگ داخلی آمریکا یعنی پودینگ سریع خواهد بود. پخت این وعده به پیش از شروع جنگ باز می گردد، اما به دلیل محدودیت های اعمال شده طی نبرد داخلی تبدیل به یکی از آسان ترین و خوشمزه ترین دستور العمل های غذایی زندگی آمریکایی ها شد.

 

مخلوط اسکاتلندی

بسیاری از غذاهایی که هم اکنون در نقاط مختلف جهان سرو می شوند، توسط مهاجران به کشورهای پیشرفته معرفی شده اند. از جمله این موارد می توان به مخلوط اسکاتلندی اشاره کرد که در قالب یک دستور پخت صبحانه طی جنگ داخلی آمریکا به بومیان این کشور کمک فراوانی کرد و به واسطه محبوبیت بالای آن، تا به امروز نیز حفظ شده است. مخلوط اسکاتلندی معمولا با استفاده از گوشت گوساله و تخم مرغ تهیه می شود.

 

بیسکویت پنیر

چه کسی می دانست که پنیر می تواند جایگاه خود را در اکثر دستور العمل های غذایی سراسر جهان تثبیت کند و بتواند طعمی دلچسب خلق کند؟ از جمله بهترین گزینه های پنیری که قدمتی طولانی دارد و با استفاده از پنیر، آرد، کره و نمک تهیه می شود، می توان به بیسکویت های پنیری اشاره کرد.

مطالب مجله تصویری سلاح را در این لینک دنبال کنید.

اشتراک گذاری با :
امتیاز به این نوشته
بدون نظر

متاسفانه فرم اظهار نظر در حال حاضر بسته می باشد